KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9815070

nr 981 5070

Akvarell

A Stenlund, Män, signerad 1943, 37x53

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 september 2015
kl 19:16:33

18/9 16:41:30 1      Vinnande bud